O nás

O autoservisu CHYTRÉ OPRAVY...

Autoservis CHYTRÉ OPRAVY je úplně novým projektem divize DEFEND SMART REPAIRS GROUP, která je součástí skupiny DEFEND GROUP. Autoservis  odstartoval svou činnost v lednu 2018 a je v tuto chvíli největším nezávislým profesionálním autoservisem na Moravě. Autoservis CHYTRÉ OPRAVY nabízí komplexní služby v oblasti tzv. Chytrých oprav, kompletní servisní služby, služby pneuservisu a lakovny.

Hlavním partnerem projektu Autoservis CHYTRÉ OPRAVY se stala franšízová síť profesionálních autoservisů, vystupující na evropském trhu pod obchodním označením „AUTO CHECK CENTER“.

 

O skupině DEFEND GROUP...

Kořeny skupiny DEFEND GROUP sahají až do roku 1994.

Během svého dosavadního působení si vybudovala vedoucí postavení v oblasti zabezpečení vozidel v České republice a svou pozici posílila také v dalších zemích, především pak ve střední a východní Evropě. Byla zaměřena na vývoj, výrobu a distribuci zabezpečovacích systémů na ochranu automobilů pod značkou DEFEND a inovativní pojistná řešení pro automobilový průmysl také pod značkou DEFEND. Produkty a služby Defend jsou distribuovány prostřednictvím prodejců nových a ojetých automobilů, pojistných makléřů a autorizovaných zástupců.

Pro skupinu DEFEND GROUP se stal přelomovým rok 2012, kdy se rozhodla rozdělit své aktivity podle působnosti a produktového portfolia na dva základní směry, DEFEND AUTOMOTIVE GROUP a nově vzniklou divizi DEFEND INSURANCE GROUP. Dalším významným mezníkem byl rok 2016, kdy vznikla nová divize DEFEND SMART REPAIRS GROUP (DSRG), která si klade za cíl stát se jedním z hlavních dodavatelů technologií z oblasti malých a středních oprav tzv. "Smart and Same Day Repairs" pro automobilové trhy střední a východní Evropy a profesionálním partnerem pro výrobce, dovozce a prodejce automobilů, leasingové společnosti, správce vozových parků a nezávislé servisní sítě.

Rok 2017 odstartoval dva hlavní projekty divize DEFEND SMART REPAIRS GROUP – nově vznikající síť nezávislých autorizovaných mycích a servisních center pod originálními názvy CHYTRÉ MYTÍ a CHYTRÉ OPRAVY.

Začátek roku 2018 přinesl spuštění dalšího zajímavého projektu - Autoservis CHYTRÉ OPRAVY, ketrý logicky vyvinul v průběhu realizace projektů Chytré mytí a Chytré opravy a stal se profesionálně-technickým zastřešením a pilotním projektem divize DEFEND SMART REPAIRS GROUP.